Genomineerden 2019

Op zondag 22 september aanstaande reiken we de prijzen uit. Op deze pagina vindt je alle genomineerden van de Straatparade 2019, oplopend gesorteerd op groepsnummer. De genomineerden strijden om de prijzen in de volgende categorieën:

  • Beste groep
  • Beste individueel
  • Mooiste praalwagen
  • Beste choreografie
  • Beste Animator
  • Innovatieprijs
  • Mooiste openingsbord

Na de prijsuitreiking worden de winnaars bekend gemaakt! Welke groepen en/of individuelen vallen er in de prijzen? hou de website in de gaten!

Beste groep

Nr. Naam Groep Groepsleid(st)er Thema Groep
12 Cabo Verde Chegou Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes The Power of Africa
17 La Diferencia Shuraimy Linthorst Aloha Luau
29 Shining Stars Samir Brunken Let’s play chess
30 Royale Kingdom Rolenda Strijdhaftig Royale Kingdom goes Rio
34 Sorpresa Sivaerd Lodowica Cirque du Dolphin
39 Bin Bo Bula Adenter Mireille Windster – Adelina The Colour of Musix: Our Universal Language

Beste individueel

Nr. Naam Groepsleider Thema Individueel
12-B Neia Costa en Amindo Alves Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes Pride of Afrika
27-C Venicia Cook Venicia Cook Fancy Indian Dancer
29-C Samir Brunken & Will Smits Samir Brunken Zwart witte tweesprong
30-A Dangela Sirvania Rolenda Strijdhaftig Kakatoe op wagen
34-A Lisandro Grigorius Sivaerd Lodowica Cirque du Dolphin
38-B Caroline Arrendondo Romero Edith Stamper The Butterfly Garden Queen

Mooiste praalwagen

Nr. Naam Groep Groepsleider Thema Praalwagen
6 Dordtse Diamanten Giliane Kleinmoedig Carroussel
12 Cabo Verde Chegou Cecila van Sleeuwen – Lima Lopes Africa Savanna
17 La Diferencia Shuraimy Linthorst Beachpart in Maui!
18 The Challengers Criselda  Maduro Go Go Ship
30 Royale Kingdom Rolenda Strijdhaftig Amazon Untamed
39 Bin Bo Bula Adenter Mireille Windster – Adelina The Colour of Music

Beste choreografie

Nr. Naam Groep Groepsleider Thema Groep
4 Blends Carnival Group Claire-Lune van Arneman BLENDS2K19
7 Bolivia Minka Albertico  Gumbs La Llamerada
12 Cabo Verde Chegou Cecila van Sleeuwen – Lima Lopes The Power of Africa
17 La Diferencia Shuraimy Linthorst Aloha Luau
30 Royale Kingdom Rolenda Strijdhaftig Royale Kingdom goes Rio

Beste animator

Nr. Naam Groep Groepsleider Thema Groep
12 Cabo Verde Chegou Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes The Power of Africa
23 Precious Carnival Group Shaira Look Delfts Blauw goes tropical
28 Hoe Eerlijk Hoe Beter Ruth Job Burlesque, Moulin Rouge Time
30 Royale Kingdom Rolenda Strijdhaftig Royale Kingdom goes Rio
33 Trinidad Connection & Friends Joyce Warner Carnival is…

Innovatieprijs

Nr. Naam Groep Groepsleider Thema Groep
17 La Diferencia Shuraimy Linthorst Aloha Luau
21 Royal Crew Carnaval Group Micheline E. Martina The Royal Recyve Family
38 Sparkling Mix Edith Stamper Sparkling Mix present Butterfly Fantasy 2019
40 Small Island Unity Kyle  Brown Colors of the wind

Mooiste openingsbord

Nr. Naam Groep Groepsleider Thema Groep
12 Cabo Verde Chegou Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes The Power of Africa
17 La Diferencia Shuraimy Linthorst Aloha Luau
39 Bin Bo Bula Adenter Mireille Windster – Adelina The Colour of Music: Our Universal Language