Winnaars 2018

33e editie Zomercarnaval Rotterdam | Straatparade 2018

Beste groep

#1: Shining Stars | Thema: ‘Africa Chique’ (o.l.v. Samir Brunken)
#2: Cabo Verde Chegou | Thema: ‘ Griekse mythologie’ (o.l.v. Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes)
#3: Bin Bo Bula Adenter |  Thema: ‘ Into the deep sea’ (o.l.v. Roos Maduro)

De prijswinnaars ontvingen een beker en een cheque voor respectievelijk € 500,- , € 1.000,- en € 2.500,-.

Eervolle vermeldingen: Bolivia Minka, Legacy Carnival Group en Sorpresa.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Beste individueel

#1: Daya Maduro | Thema ‘Mama Africa’ – (groep: Shining Stars)
#2:  Lisandro Grigorius | Thema ‘Beautycase of Sorpresa – (groep: Sorpresa)
#3: Roosje Conquet | Thema ‘Sterrenbeeld Weegschaal’ – (groep: Sparkling Mix)

De prijswinnaars ontvingen een beker en een cheque voor respectievelijk € 500,- , € 250,- en € 100,-.

Eervolle vermeldingen: Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes van Cabo Verde Chegou, Gisela Leito – Droge van Sorpresa en Venicia Cook van People’s Choice.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Mooiste praalwagen

#1: Shining Stars | Thema ‘African Wildlife’ (o.l.v. Samir Brunken)
#2: People’s Choice | Thema ‘Tropical Paradise’ (o.l.v. Venicia Cook)
#3: Kingdoms Under the Sun | Thema ‘Venitian Carnival’ (o.l.v. Rossini van Wijk)

De prijswinnaars ontvingen een beker en een cheque voor respectievelijk € 750,- , € 500,- en € 250,-.

Eervolle vermeldingen: Cabo Verde Chegou, Colores Latinos en Royale Kingdom.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Beste choreografie

#1: Cabo Verde Chegou (o.l.v. Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes)
#2: Colores Latinos (o.l.v. Ivan Marin Guarin)
#3: Caribbean Love (o.l.v. Rita Pietermella)

De prijswinnaars ontvingen een beker en een cheque voor respectievelijk € 250,- , € 150,- en € 100,-.

Eervolle vermeldingen: Pleasure & Beauty en Bolivia Minka.
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Beste animator

#1: DJ Attractive en DJ Nadia Rodrigues | Carnavalsgroep: Cabo Verde Chegou o.l.v. Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes
#2: Flagz Sound, DJ Bang en DJ Mack | Carnavalsgroep: Caribbean Love o.l.v. Rita Pietermella)
#3: DJ El Gordo Salsero Carnavalsgroep: Colores Latinos o.l.v. Ivan Marin Guarin)

Eervolle vermeldingen: DJ Bochylis en zanggroep Niffo’s (People’s Choice), TNI en DJ Shug La Shedah (Shining Stars) en DJ Showme en DJ Marvin (Pleasure & Beauty).
Degenen met een eervolle vermelding ontvingen een beker.

Innovatieprijs

Eervolle vermeldingen: Shining Stars (o.l.v. Samir Brunken) en Legacy Carnival Group (o.l.v. Angelo Schmidt)

2019-01-03T10:50:29+00:00