Genomineerden

Genomineerden !!!

Op deze pagina vindt u alle genomineerden van de Straatparade 2017 (32e editie van Zomercarnaval Rotterdam), oplopend gesorteerd op groepsnummer. De genomineerden strijden om de prijzen in de volgende categorieën:

– Beste groep
– Beste Individueel
– Mooiste praalwagen
– Beste Choreografie
– Beste Animator en
– Beste Overall Performance.

Welke groepen en/of individuelen vallen er in de prijzen? Bekendmaking van de uitslag vindt plaats op 10 september: Stay tuned!

Lijst genomineerden 2017

Download hier de lijst (in PDF).

Beste groep

Nr. Naam Groep Groepsleid(st)er Thema
1 Kingdoms Under The Sun Rossini van Wijk Road to Shangri-La
2 Bolivia Unida Amsterdam Bianca Choque Meijia Tinkus
12 Sopresa Sivaerd Lodowica Shine Like a Diamond
25 Bin Bo Bula Adenter Mireille Windster – Adelina Candy Fantasy
26 Sparkling Mix Edith Stamper The Joyful Fruits
36 Candice Henri Nicia Fabregé Egg

 Beste Individueel

Nr. Naam Groepsleid(st)er Thema Individueel
1-B Herbert van Haaren – Brete Rossini van Wijk The Morning Glory of Shangri-La
1-C Ann Harregan Rossini van Wijk Mahuta: Sunrise Over Shangri-La
1-F Lydia McDowall Rossini van Wijk Mahuta: Wonders of Shangri-La
6-A Joey Reigina Shuraimy Linthorst Transformation of the Cocoon
36-A Nahaira Batta Henri Nicia Fabregé Egg

Mooiste Praalwagen

Nr. Naam Groep Groepsleid(st)er Thema Praalwagen
6 La Diferencia Shuraimy Linthorst Butterfly Garden
15 Cabo Verde Chegou Cecilia van Sleeuwen – Lima Lopes Jardim Botanico
24 People’s Choice Venicia Cook Celebration
26 Sparkling Mix Edith Stamper Queen Baskey Fantasy
36 Candice Henri Nicia Fabregé Egg

Beste Choreografie

Nr. Naam Groep Groepsleid(st)er Thema
2 Bolivia Unida Amsterdam Bianca Choque Meijia Tinkus
6 La Diferencia Shuraimy Linthorst The transformation to Beauty and Freedom
13 The Royal Crew Carnaval Group Micheline Martina The Royal Clown of our Circus
20 Tent Rotterdam Esther de Leeuwe De laatste dans
36 Candice Henri Nicia Fabregé Egg

Beste Animator

Nr. Naam Groep Groepsleid(st)er Thema
13 The Royal Crew Carnaval Group Micheline Martina The Royal Clown of our Circus
22 V’ashantee Vilet Narcisio Fantasie Pauw
24 People’s Choice Venicia Cook Celebration
(30 jarig julibleum)
25 Bin Bo Bula Adenter Mireille Windster – Adelina Candy Fantasy
36 Candice Henri Nicia Fabregé Egg

Best Overall Performance

Nr. Naam Groep Groepsleid(st)er Thema
1 Kingdoms Under The Sun Rossini van Wijk Road to Shangri-La
24 People’s Choice Venicia Cook Celebration
(30 jarig julibleum)
25 Bin Bo Bula Adenter Mireille Windster – Adelina Candy Fantasy
26 Sparkling Mix Edith Stamper The Joyful Fruits
36 Candice Henri Nicia Fabregé Egg